top of page
Facebook súťaž o fotopascu a poukážku

Doručenie a spôsob prepravy

Spôsob doručenia si vyberáte pri vypĺňaní údajov v košíku.
Na výber máte:
 1. Slovenská Pošta (treba osobne prísť na poštu a tovar si prevziať),
 2. kuriérom. (tovar vám bude doručený kuriérom na adresu ktorú uvediete v objednávke)  
Doručenie na poštu trvá do troch pracovných dní a stojí 2,30 eur.
Doručenie kuriérom je do dvoch pracovných dni a stoji 4,50 eur.
  Spôsoby doručenia: 
 • Slovenská Pošta – poplatok za poštovné 2 € (+ 1,00 € za dobierku)
 • GLS. kuriér – poplatok za poštovné 3 € (+ 1,20 € za dobierku)
 1. Dodacia lehota začína plynúť dňom vykonania objednávky v prípade platby prostredníctvom dobierky alebo dňom prijatia platby na bankový účet.
 2. Obvyklá dostupnosť tovaru sa môže meniť a Predávajúci nezaručuje okamžitú dostupnosť ponúkaného tovaru.
 3. Ak sa nedohodlo inak, Predávajúci sa zaväzuje dodať Kupujúcemu tovar bezodkladne do 5 pracovných dní, najneskôr však do 10 pracovných dní od vykonania objednávky, ak nie je uvedená pri tovare dlhšia lehota. Ak je tovar skladom, je expedovaný v čo najkratšom čase. Dodanie tovaru uskutočňujeme počas pracovných dní od 08:00-18:00.
 4. Dodacie lehoty sa predlžujú v prípade neočakávaných, Predávajúcim nezavinených skutočností, ako napr. neočakávané zásahy vyššej moci, stávky a ďalšie prekážky, ktoré sa nedajú Predávajúcim ovplyvniť.
 5. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a časť z nich nie je skladom, Predávajúci informuje o tom Kupujúceho s možnosťami čiastočných dodávok. To platí aj v prípade, ak sa objednávke nachádza len jeden tovar.
 6. Kupujúci je povinný ihneď po doručení zásielky s tovarom tovar úplne vybaliť a zistiť, či nie je mechanicky poškodený. V prípade mechanického poškodenia alebo nekompletnosti zásielky sa zaväzuje bezodkladne informovať Predávajúceho e-mailom alebo telefonicky a s dopravcom spísať tzv. škodový zápis.
 7. Kupujúci je povinný poskytnúť súčinnosť pre bezproblémové prevzatie tovaru. Pokiaľ tak Kupujúci neučiní a tovar bude vrátený späť na náklady Predávajúceho z dôvodu opakovaného nezastihnutia Kupujúceho, Predávajúci má voči Kupujúcemu nárok na náhradu vzniknutej škody vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie tovaru.
 8. Kupujúci je povinný prevziať tovar v mieste a v čase, ktoré je Predávajúcim alebo jeho zástupcom, povereným doručiť tovar a kupujúcim dohodnuté v kúpnej zmluve alebo iným spôsobom v čase pred doručovaním tovaru.
bottom of page